O nas

Siema! 

Wieloletnie myśli o podróżowaniu krążyły w głowach aż w końcu powstał zalążek z którego wyrosło piękne już dziś drzewo wspomnień, odwiedzonych miejsc, wspaniałych chwil, przyjaźni i miłości również do muzyki. Na przestrzeni lat mogliśmy doświadczyć tego czego niestety bez konkretnych działań byśmy nie doświadczyli.
Gdy patrzymy dziś na wszystko co przeżyliśmy, możemy śmiało stwierdzić, że było warto! Ale na tym się nie kończy! Kto powiedział, że powinno skupiać się tylko na jednym zapominając bądź odkładając na bok inne marzenia ?! Dlatego właśnie postanowiliśmy połączyć miłość do podróżowania i muzyki.
Pomysł ten, zapoczątkował niesamowity projekt Klimatycznie Deep’owo którego największym sukcesem są wspaniale, szczere przyjaźnie. Poza artystami, którzy dzięki temu mogli w końcu wyjść z cienia własnego strachu i tremy, ukazał się też szereg ludzi o wspaniałych talentach do tworzenia artystycznych inscenizacji, planowania, zarządzania i wiele innych.
Rośniemy w siłę zdobywając doświadczenie, stajemy się coraz odważniejsi  i stawiamy sobie co roku coraz wyższą poprzeczkę tym samym podwyższając jakość naszych eventów.
%d blogerów lubi to:
search previous next tag category expand menu location phone mail time cart zoom edit close